
Get the freshest treats delivered to your home!
Mix your own favorite blend together or separately. Try our mixing room!

Untouched and fresh candy
The advantage of buying snacks, candy, snacks or whatever you call it - online with us - is that:
- The goods are completely fresh! Packed in a zip-lock bag delivered to your home.
- No surprises - You know what you're getting - Sort by flavors etc.
- Hygienic - No one else has touched the goods
- Better selection - especially if you don't have as wide a selection where you live
Featured products
-
BUBS Big Sourskulls
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Strawberry Dream - Strawberry dream
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Foam Teddy Bears
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour cherries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Brio Fruit
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS Skulls Raspberry/Licorice
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Berry dotts
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS Banana / Caramel
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Strawberry piece sour
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Strawberry Fruit Jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour pacifiers
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Jumbo Cherry Cola
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS' Sour Foam Tutti Frutti
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS Sour Skull Dizzy Bubblegum
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Fresh foam cushions
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Fresh banana foam
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS raspberry/licorice foam
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Fruit-flavored lentils
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
BUBS Strawberry / Pomegranate Oval
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Clumps of strawberries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour apple rings
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per