Collection: Pick your favorites
The choices you make here are
- 100 grams per choice
- Each type is packed separately - not mixed
- The items are delivered in airtight ziplock bags to ensure the items stay fresh!
If you would rather have everything in 1 shipment, packaged together; Go to the mixing room
-
Happy flower / Fruit flowers
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sold out
-
Sold out
-
Sold out
-
Sold out
-
Crocodiles
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Raspberry jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Marzipan whale
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Color spots
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Pastel fish
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Knatter Wildberries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Wild berries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Pink foam cubes
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Chocolate bananas
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
The Chocolate Family
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Corn puffs
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
School chalk
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Mallorca mix
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Vampire bat
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Caramel w/Milk Chocolate
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Panda Licorice
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Licorice rolls
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Snowballs Strawberries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour foam cubes
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Salted herring
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Coke bottles
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sodafizz - Bubblizz tropical
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Jelly figures
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Bubblizz Dooo
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Bubblizz Licorice
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Cherry Wine Gum
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Racing cars
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per