Collection: Mix it your way – Individually packed candy
The choices you make here are:
- 100 grams per selection
- Each type is packed separately – not mixed
- All items are delivered in airtight ziplock bags to keep them fresh!
- If you’d rather have everything packed together in one shipment – Head over to the Mix Room
-
Hot lips - Red lips - Strawberry kiss
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Watermelon piece Sour
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Happy flower / Fruit flowers
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sold out
-
Sold out
-
Sold out
-
Sold out
-
Sold out
-
Strawberry fish
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Crocodiles
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Raspberry jelly
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Marzipan whale
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Color spots
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Pastel fish
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Knatter Wildberries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Wild berries
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Chocolate bananas
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
The Chocolate Family
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Corn puffs
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
School chalk
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour Chestnuts
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Caramel w/Milk Chocolate
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Panda Licorice
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Licorice rolls
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Sour foam cubes
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Salted herring
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Coke bottles
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Jelly figures
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Bubblizz Dooo
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Vanilla fudge
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Bubblizz Licorice
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per -
Cherry Wine Gum
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per